אודות - רמי לוי, אילוף כלבים בחיפה

אודות

רמי לוי מאלף כלבים מקצועי, הפועל בחיפה ובצפון. מתמחה באילוף כלבים חינוך גורים ופתרון בעיות אצל כלבים.


רמי לוי משחר ילדותו גדל למציאות של אילוף כלבים כאשר אחיו – איציק לוי הפעיל את הכלביה הראשונה בירושלים בשנות ה-70' וכך גדל למציאות של "להקת כלבים" עוד משנתיו הראשונות וצבר המון נסיון במחיצת כלבים ומאלפים.
עם החיבור העמוק לחבריו הטובים על ארבע, בהשפעת ילדותו ועם אהבתו לשני כלביו: בבה ולוקו, החליט רמי להמשיך שושלת מאלפים משפחתית והרחיב לימודי אילוף כלבים מקצועי.
כך רמי לוי הפך למאלף כלבים מוסמך עם נסיון אילוף כלבים בפועל של חיים שלמים.

כיום רמי מוסמך גם לאילוף מאלפי כלבים אך את רוב פעילותו מעביר רמי באילוף אישי ופרטני ומשלב אילופים קבוצתיים בחיפה המספקים אילוף כלבים בנוכחות גירויים רבים ויצירת להקה של ממש המורכבת מכלבים רבים ובעלים רבים אשר מגיעים לחוות חווית אילוף יחודית.

רמי כמאלף מאמין שמציאת שפה משותפת עם הכלב וחיזוק הקשר עם הבעלים הלומד אסרטיביות של מנהיג להקה- תוביל למטרה של כלב מאולף וממושמע באופן בריא, טבעי וללא הגבלת זמן (ולכן גם נתפס באופן טבעי כמאלף התומך בדרכו של סיזאר מילאן- הלוחש לכלבים).
רמי מאלף את הכלבים להגיב לפקודות אך בנוסף מקנה זמן לא מבוטל ללימוד הבעלים אסרטיביות של מנהיג להקה, וכך הכלב לומד את מקומו בלהקה והבעלים לומדים לתקשר בשפה שהכלב מבין ומכבד באופן טבעי. התקשורת הנכונה עם כלבכם תסב לכם הבעלים נחת עם כלב רגוע וממושמע, ונחת לכלב שמרגיש שמבינים אותו ואת מעמדו בלהקה, וכך הופכת משפחה ללהקה ולהקה למשפחה. 

תחומי התמחות:

- אילוף בסיסי לקליטת פקודות הבסיס

- אילוף מתקדם עבודה ללא רצועה

- אילוף וחינוך גורים

- הדרכת הבעלים ל"הנהגת הלהקה"

- אילוף קבוצתי מתקדם

- אילוף כלבים לתקיפה/ שמירה/ הגנה  על פי פקודה

- פתרון בעיות התנהגות

רמי לוי – מאלף כלבים מקצועי בחיפה והצפון
ליצירת קשר התקשרו עכשיו: 052-594-5554

צור קשר במייל: babadog@walla.com
טלפקס: 077-5359723


 
קידום אתרים
קידום אתרים
0
תפריט דף הבית טלפוןwazeפייסבוק