איך מגיעים לרמי לוי

איך מגיעים לרמי לוי

מחיפה: סע לכיוון מחלף יגור (כביש 75). במחלף יגור המשך ישר על כביש 70 כ23 ק"מ (בדרך תחלוף על פני צומת חסידים, צומת זבולון, מחלף סומך, צומת אבלין, צומת יבור- בכולן המשך ישר). מושב אחיהוד נמצא בצד ימין של הכביש.

מהקריות: בצומת ק.חיים (הצריף) פנה שמאלה לכיוון ק.אתא, לרחוב העמקים, המחליף את שמו לרחוב ביאליק. בצמד רחובות זה סע כ-2.8 ק"מ עד למפגש עם דרך יצחק רבין, בו פנה שמאלה והמשך  כ-3 ק"מ בדרך זו, עד למחלף גלעם שבו, בכיכר, המשך ישר לכיוון מזרח. גם בכיכר השנייה יש להמשיך ישר עוד כ1.8 ק"מ עד לצומת אבליים, שם פנה שמאלה לכביש 70. המשך עוד כ10.5 ק"מ ישר על כביש זה ומושב אחיהוד ימצא בצד ימין של הכביש.

מכרמיאל: בצומת כרמיאל מערב פנה שמאלה אל כביש 85 (בדרך תעבור על פני הצמתים הבאים: בענה, מג'ד אל כרום מזרח, מג'ד אל כרום דרום, מג'ד אל כרום מערב) עד לצומת אחיהוד, בה פנה שמאלה. המושב נמצא בצד שמאל של הכביש.

מהמרכז: סע על כביש 2 (חיפה-תל אביב) עד למחלף זיכרון יעקב ובו פנה ימינה לכביש 70. המשך ישר עד לצומת יגור כ32.5 ק"מ (בדרך תעבור על פני הצמתים הבאים: פורדיס, שפיה, מחלף עין-תות, מחלף אליקים, צומת התשבי,צומת העמקים). בצומת יגור פנה ימינה לכביש 70 וסע ישר כ23 ק"מ (בדרך תחלוף על פני צומת חסידים, צומת זבולון, מחלף סומך, צומת אבליים, צומת יבור- בכולן המשך ישר). מושב אחיהוד נמצא בצד ימין של הכביש.
קידום אתרים
קידום אתרים
0
תפריט דף הבית טלפוןwazeפייסבוק