אילוף גורים

אילוף גורים

כמה מאיתנו רוצים להביא גור הביתה אך נתקלו בחשש המסוים הזה של ההרס והצרכים. המתוקים הקטנים הללו יכולים לעשות הרבה בלאגן בזמן שאנחנו לא בבית ועל אף אהבתנו הגדולה עם הזמן אנחנו מתייאשים. אל תתנו לייאוש לגבור, טוב יהיה לפנות לעוסקים בתחום של אילוף כלבים.

גדלו את הגורים שלכם וחזקו את הקשר. הגור הוא כמו ילד קטן רק שישנה דרך מיוחדת יותר לחנכו והיא דורשת אילוף כלבים והרבה סבלנות. אילוף כלב לוקח זמן אך הוא משתלם ובסופו של דבר הכלב שלכם לומד כיצד להבין את רצונכם ומרגיש כי אתם מבינים את רצונו.

חינוך גורים

מכיוון שהגור פועל על פי היצרים שלו זה בלתי נמנע להיתקל בהתחלה בצרכיו על רצפת הבית או בכרסומיו על נעל הבית האהובה עליכם. בתחום של אילוף כלבים יודעים כיצד לגשת לחינוכם של הקטנטנים החמודים הללו ואתם תוכלו להנות מקשר בריא וחברי.

אילוף כלב בתקופת קטנותו צריך להיעשות עם דיוק וסבלנות, צעד ראשון בו לרוב מתחילים הוא הגדרת הסביבה של הגור. גור לא אוהב לעשות את הצרכים שלו איפה שהוא גר וחלק משלבי אילוף כלבים הוא להגדיר לו את המקום הקטן שלו ולהרגיל אותו אליו, שם מאכילים אותו ושם הוא ישן.

מתי מתחילים לאלף גורים

את האילוף ניתן להתחיל כבר מגיל 7 שבועות, חשוב לטפח את האופי של הכלב שכן לכל כלב יש אופי אחר וצריך לזכור כי אילוף כלבים הינו תהליך מעצב על כן יש לו השלכה ישירה על התנהגות הכלב כאשר כבר יהיה בוגר.

אופיו של הכלב נובע גם מתורשה וגם מהסביבה שלו, זו שגדל בה. אילוף כלב בצורה הנכונה, תוך התמקדות על הדברים הבסיסיים כשהוא גור כמו, לחנכו להיות נקי בבית ולעשות צרכיו בחוץ או לחנכו שאסור לכרסם דברים בבית, לבוא לקריאתו של בעליו ועוד, יפתור בעיות עתידיות רבות.

אושר קטן ושובב

הם קטנים ועושים לנו טוב על הלב, אי אפשר להתחמק מהרגשת האהבה שעוטפת כל אחד למראה גור משתובב לו בהנאה. אילוף גורים יספק לכם בעתיד כלב מאוזן וממושמע וחבר יקר שיהפוך במהרה לחלק ממשפחתכם.

רמי לוי – אילוף כלבים בצפון
התקשרו עכשיו לייעוץ מקצועי - חינם! 052-5945554
קידום אתרים
קידום אתרים
0
תפריט דף הבית טלפוןwazeפייסבוק