אילוף כלבים בגבעתיים - רמי לוי

אילוף כלבים בגבעתיים - רמי לוי

 

 

 
איזה יופי הבאתם גור קטן וחמוד הביתה וכולם מאושרים ושמחים, ואז לפתע אתם מגלים שיש צרכים בכל פינה אפשרית או פינות שעדיין לא הכרתם בבית שגורמות לגור הקטן שלכם לחבב במיוחד ושם הוא עושה את צרכיו. אז מה ניתן לעושת. איך אפשר ללמד את הגור המתוק שלכם לא לעשות את צרכים שלו בבית שלכם? ובכן יש מספר שיטות שיכולות לעזור. בואו נתחיל עם מה שלא מומלץ לעשות. ובכן לא כדאי לתת מכה לכלב כאשר הוא עשה את צרכיו, או בוודאי שלא לקרב את האף שלו לצרכים, חלילה לא  לנעול אותו בבית . הדברים הללו יכולים אפילו להזיק לגור הקטן ולפתח אצלו פחדים וחרדות. אז מה כן ניתן לעשות? המשיכו לקרוא.
 

נוסחה שתצליח לאלף את הכלב לעשיית צרכים מחוץ לבית

 
ישנם בעלי כלבים שלא תמיד נותנים את הכבוד הראוי לחינוך לצרכים אצל הכלבים ומפחיתים בערך. וזה דבר שגוי ולא נכון. צריך להבין גור קטן שמחנכים אותו להרגלי צרכים כאלו ואחרים הוא עדיין קטן ורגיש וזוהי בעצם תקופת הסתגלות במיוחד עבורו למקום החדש שהוא מגיע אליו. זוהי תקופה שהוא לומד את הסביבה, מכיר את הבעלים החדשים שלו, עדיין לא מכיר מה מצפה לו ומה מצופה ממנו, התקופה הזו היא מאוד חשובה להתפתחות של הכלב בה הוא לומד האם לסמוך עליכם כבעלים, תקופה של תקשורת.
 
חשוב להבין שכלב בכל מצב יעדיף לעשות את צרכיו על דשא או מדרכה מאשר על ריצוף הבית. כדי שכלב ילמד לעשות את צרכיו בחוץ יש להאכיל אותו בשעות קבועות ולצאת איתו לטיול חצי שעה אחרי האוכל.
 
במידה והכלב השתכנע ועשה את צרכיו בחיק הטבע חשוב לתת לו חיזוקים ולפנק אותו בחטיף ואפילו ליטוף יעזור. כך הכלב יקשר את החיזוק שקיבל לעשיית הצרכים ויפנים זאת שמדובר במשהו טוב וחיובי שעשה.
 
צריך להבין שהכלב ממש לא רוצה לעשות את הצרכים שלו בבית ובשביל שזה יקרה צריך להיות רגיש ועקבי ולחנך בשלבים לעשיית הצרכים מחוץ לבית.
 

לאלף בצורה נכונה- אילוף כלבים בגבעתיים

 
אם אתם מתגוררים באזור המרכז או בגבעתיים מומלץ לפנות אל מאלף כלבים מקצועי שיוכל בקלות לסייע לכם. אילוף כלבים בגבעתיים במקום המגורים שלכם יכול בהחלט להועיל ולסייע ולגרום לכלב שלכם לעשות את צרכיו מחוץ לבית, צוות מאלפים מוסמכים ומקצועיים יידעו בדיוק כיצד לגשת אל הכלב שלכם גם אם מדובר בגור צעיר שלומד עוד את הסביבה. אילוף כלבים בגבעתיים רק יקרב אתכם "לחלום" הזה שהכלב שלכם יידע כיצד ואיפה לעשות את צרכיו באופן שגרתי.
 

אילוף נכון הוא בעצם הדרך לחינוך נכון ומה הכוונה? כדי שהכלב יבין היכן עליו לעשות את צרכיו חשוב לתת לו סימנים, והכוונות מוגדרות. אם למשל הנחתם עיתון ליד הדלת והכלב עשה את צרכיו על העיתון, בפעם הבאה הוציאו את העיתון מחוץ לדלת והכלב יבין שהוא צריך לעשות את צרכיו בחוץ והוא אפילו יבקש לצאת. זה עובד . נכון לאחר כמה ניסיונות. אבל בשום פנים ואופן לא לכעוס על הכלב או לצעוק עליו כי אז הוא יפרש את הצעקה בצורה לא נכונה והוא יכול לפחד מכם, משהו שוודאי לא רוצים בו. אנו רוצים לתת לכלב תחושה נעימה שהוא רצוי ונעים להיות איתו.
 
רוצים לדעת עוד על אילוף כלבים ולקבל טיפים נוספים? מוזמנים להקליק כאן ולקבל את כל המידע הדרוש.
 

קידום אתרים
קידום אתרים
0
תפריט דף הבית טלפוןwazeפייסבוק