אילוף כלבים בחיפה

אילוף כלבים בחיפה

רוטווילר או פינצ'ר, דני ענק או פודל צרפתי, כל כלב מכל גזע זקוק להקניית הרגלים טובים שיעצבו את התנהגותו בצורה שתהיה נעימה לבעליו ולסובבים אותו. כלב מאולף כראוי יארח לכם לחברה נעימה, ישחק עם ילדים בשמחה ויהיה נאמן לכם ללא תנאי (כלב הוא החיה הנאמנה ביותר, אפילו יותר מאדם). לעומת זאת, כלב שהתנהגותו אינה יציבה ואינה צפויה, משום שלא חונך להתנהגות בקרבת אנשים וילדים בסביבה ביתית, יכול לגרום לפגיעה של ממש באיכות החיים. כלב כזה עלול להרוס חפצים, לעשות את צרכיו בבית ואפילו להתנהג בתוקפנות, לאיים ואף לנשוך בני אדם.

לכם, כבעליו של הכלב הרוצים ללמד אותו בצורה הטובה ביותר, צורה שבסופו של דבר תשפיע על אופיו והתנהגותו בהמשך חייו, יש חשיבות גדולה מאוד בתהליך האילוף, במיוחד בשנת החיים הראשונה של הכלב. חשוב שתתייחסו לכלב באהבה ובחום ועם זאת היו ברורים בגבולות ההתנהגות שאתם מאפשרים (ממש כמו בחינוך ילדים).

כדי להבין את הצורך בתהליך של אילוף, חשוב להבין את הבסיס לפסיכולוגיה של הכלב. הכלב במהותו הוא חיה שבטית, הרגילה לחיים בלהקה. ככל שהלהקה" קטנה יותר, יכולים להיווצר בתוכה קשרים אמיצים וחזקים יותר.  גור צעיר המועבר לבעליו (לרוב זה קורה סביב גיל שבעה-שמונה שבועות), הוא עדיין לא בחזקת כלב עצמאי ולכן זקוק לטיפול מסור מצד בעליו החדשים. תוך זמן קצר יחסית נקשר הגור לבעליו ורואה בו את אמו ולכן יש לו נכונות גדולה לפתח קשר אוהב וקרוב עם בעליו. ברור שאם היחס שמקבל הגור בתמורה יהיה בלתי נעים או גס ואפילו אלים הוא יירתע מאוד, יאבד את האמון בבעלים ואפילו יפתח התנהגות תוקפנית כהגנה על עצמו.

ישנם שני מניעים מרכזיים לאילוף כלב- אילוף יוצר, שנועד לבנות או לחזק התנהגות רצויה (תגובה לקריאה בשם, התיישבות על הנחיה וכד') ואילוף מכחיד, שנועד להעלים התנהגויות שאינן רצויות (כמו לעיסת חפצים, עשיית צרכים בבית וכד') .

עבור שני המניעים, קיימות מספר שיטות אילוף בהן נעשה שימוש. בחירת השיטה מותאמת הן לכלב עצמו והן לגישות המתאימות למאלף ולבעלים.

רמי לוי אילוף כלבים יפתח לכם את הדלת לעולמם של הכלבים, באמצעותו של תהליך אילוף קפדני המשלב בתוכו שנים של ניסיון וידע רב תוכלו גם אתם ליהנות מכלב מחונך ומאולף בביתכם, רמי מספק את שירותיו לתושבי חיפה והצפון. התקשרו עוד היום לבאבאדוג ועשו את הצעד הראשון בדרך לכלב עליו חלמתם כל חייכם.
קידום אתרים
קידום אתרים
0
תפריט דף הבית טלפוןwazeפייסבוק