אילוף כלבים במרכז - רמי לוי

אילוף כלבים במרכז רמי לוי

 

 

 
הקשר בין האדם לכלב הוא קשר חם ואוהב, כיום המודעות לזכויות עלי החיים היא גבוהה ואנו רואים הרבה אנשים שרוצים ומאמצים כלבים על מנת למצוא להם פינה חמה ובטוחה בבית. עם השנים הפכה האידיליה הזו בין הכלבים לבעליהם לסוג של בני ברית ואכן בעלי הכלבים מטפחים, ומספקים לכלביהם את המקום הבטוח שיוכלו לחיות בו. זה מתחיל מחום ואהבה, מקום לינה, אוכל מתאים , חיסונים ועוד. וכמובן כאשר הכלב מרגיש שהוא רצוי, נאהב ומכבדים אותו הוא ללא ספק מחזיר זאת. נכון שההתחלה היא לא תמיד פשוטה ויש כלבים מסוגים שונים שלוקח להם קצת יותר זמן להתרגל לבעלים החדשים, אם זה לרכוש בטחון אצל הבעלים, נאמנות וכן הלאה ולכן חשוב מאד במצבים כאלו להיות סבלניים ולראות כיצד הכלב מגיב. זה בהחלט לא קל לכלב להתרגל פתאום למקום חדש שהוא לא מכיר.
 

אילוף כלבים במרכז- מאזן את תכונותיו החיוביות של הכלב.

 
על מנת שהכלב ישתף פעולה ויקשיב למה שאומרים לו, חשוב מאד לאלף אותו בצורה נכונה וחכמה. לא כזו שתאיים עליו או שתתפרש אצלו כפחד או רתיעה, אלא אילוף זוהי בעצם שפה מיוחדת שתעזור לו להבין מה אנו רוצים ממנו וכיצד הו איכול להשתלב בחיים שלנו ואפילו ליהנות יחד. כך יהיה הרבה יותר פשוט וקל להתנהל בחיי היום יום גם לכלב וגם לנו.
קיימות שיטות אילוף שמגוונות ורבות ובשביל ששיטה כזו או אחרת תתאים לכלב מומלץ להתייעץ עם מאלף מקצועי , מיומן ומנוסה שמבין לליבו של הכלב ומכיר מצבים וסיטואציות שונות של כלבים שאם מזהים אותם מבעוד מועד אז שיטת אילוף מסוימת בהחלט יכולה להועיל. חשוב לציין כי "אילוף" זה לא משהו כוחני או משהו שיכול לאיים על הכלב ואולי להזיק לו, אלא ההפך הוא הגמור, אילוף זה בעצם דרך התקשרות בין הכלב לבין בעליו. אבל בשביל ששיטה מסוימת תעבוד כדאי מאד להיעזר במאלף מקצועי שיודע כיצד לעשות זאת. קיימים מאלפי כלבים רבים אבל בכדי שאכן מאלף הכלבים שלכם יהיה מתאים חשוב מאד למצוא מאלף קרוב לבית מגורכם אם למשל אתם גרים במרכז , אילוף כלבים במרכז יתאים הרבה יותר מאשר בערים רחוקות יותר. הכלב צריך דמות סמכותית וקבועה, ולכן יש לבחור מאלף כלבים קבוע שמכיר כבר את הכלב והכלב מכיר אותו, כך שיתופי הפעולה עם הכלב יהיו הרבה טובים, ושיטת האילוף תספק את התוצאות.
 

כלב זה עולם מלואו- אילוף כלבים במרכז זוהי עבודה למקצוענים.

כמו שלא כל בני האדם זהים הן במראה והן באופי, אותו הדבר לגבי כלבים, לכל כלב יש תכונות אופי שונות וכן מראה אחר וזה מה שיפה. לכל כלב יש את הייחודיות שלו , והקסם שהוא משדר. לא סתם אנו בוחרים סוג כזה או אחר של כלב, וזה למה? כיוון שאנו מחפשים כלבים שהם פחות או יותר זהים לתכונות האופי שלנו. גם לאחר הבחירה בסוג כלב חשוב מאד לפתח איתו סוג של תקשורת ולהבין שאנו פה בשבילו, אז נכון שלא תמיד זה פשוט וקל כמו שזה נראה ולכן בדיוק בשל עובדה זו חשוב לפנות אל אילוף כלבים במרכז על מנת לאפשר לכלב לבטא את עצמו, ולתת לו תחושת שייכות וביטחון מלאים.
 

 

יש לבחור במאלף כלבים מנוסה ומוכר כך אתם יודעים בוודאות שיש על מי לסמוך ושהוא יודע את העבודה ויכול לאלף את הכלב שלכם בצורה מקצועית, יעילה ונעימה.
אין זה פשוט למצוא מאלף כלבים מקצועי, שיודע וקשוב לכלב אבל כאשר מוצאים אחד כזה יש לשמור על קשר רציף איתו ובכל שאלה או משהו שאינו מובן פשוט להתייעץ ולהיעזר בו. זה לא אומר שלאחר האילוף עם אותו מאלף הכלב כבר יקשיב לכם מהמילה הראשונה, וגם לזה יש להיערך אבל בשביל שהנחיתה תהיה רכה יותר יש להיות שותפים מלאים באילוף הכלב, כך הוא יבין שבסופו של יום אתם איתו וההקשבה שלו צריכה להית טוטאלית רק לכם.
 
אלו דברים שגם אנו בתור בני אדם לומדים במהלך אילוף הכלבים, וחשוב ללמוד אותם כדי לתת מענה לצרכים של הכלב , ויותר מכל לתת לו תחושת שייכות ובטחון.
 
רוצים לקבל טיפים נוספים ומידע על אילוף כלבים במרכז? מוזמנים ללחוץ כאן.
 

קידום אתרים
קידום אתרים
0
תפריט דף הבית טלפוןwazeפייסבוק