אילוף כלבים בקריות- רמי לוי

אילוף כלבים בקריות

אילוף כלבים בקריות- כך תלמדו את עשרת הדברות...מאלפי כלבים, הם בעלי גישה לנושא אילוף ויש להם ידע רב בתהליכי החשיבה של הכלב.. לפעמים בעלי כלבים, מחוסר ידע בתחום האילוף, מעניקים חיזוקים חיוביים להתנהגות שהיא אינה רצויה, לדוגמא, כאשר מנסים לאלף כלב דומיננטי בשיטה של תגמול כמו מזון על ביצוע פקודות תוך נקודת השקפתו של הכלב. בעיה כזאת, יכול לתת השלכות לא טובות, כאשר למשל כלב דומיננטי, יושב ליד כיסא תינוק ומחכה לשאריות האוכל שלו, כאשר הוא מחכה לשאריות המזון שיפלו. אם התינוק לא יפיל שאריות, הוא אף יתקוף את התינוק, כבר ראינו כמה כתבות והודעות בעיתון על מקרים מסוג זה.  זו הסיבה כי אילוף כלבים בקריות, הינו חשוב.
חשוב לא לקבל את התנהגותו של הכלב, כמובן מאליו. הטכניקה דורשת תזמון ודיוק מרבי וניסיון, סבלנות רבה כאשר מדובר בתהליך עקבי כמו אילוף. מאלף שהוא מקצועי יידע לתזמן את הגירוי החיובי של הכלב, כך שהכלב, יוכל לקשר בין מעשה או הימנעות ממעשה לחיזוק שיקבל ואף יהיה מאוד מרוצה ממנו.


טיפים לאילוף כלבים

לכלב שלכם יש בעיה עם חתולים?
ישנם אנשים שלוקחים אליהם כלבים, כאשר כבר יש חתול או שניים בבית, במיוחד כאשר הכלב הוא בוגר, מה שמקשה עליו את ההסתגלות לחתולים. כלב בוגר, קשה עליו להסתגל לחתולים היות ויותר קשה לשנות את דפוסי התנהגותו. באמצעות אילוף כלבים בקריות, כלבים שתקפו חתולים, יוכלו ללמוד לחיות עמם בשלום ולהתרגל לנוכחותם של החתולים. יש ללמד את הכלב לרבוץ על ביטנו על פי פקודה, בכל פעם שיראה חתול בדרך זו ימנעו בעיות והכלב כבר יתרגל לחתולים באמצעות פקודה זו שתהפוך אצלו להרגל.
יש להקנות לכלב שלכם, ביטחון עצמי תקין, כלומר חשיפה לכמה שיותר מצבים, אם רעש ונוכחות של מכוניות, חשיפה לכלבים אחרים בעת טיול, חפצים זזים וכל דבר שנמצא בסביבתם.

 

לעודד את המפגש בין הכלב שלכם לכלבים אחריםאנו רואים תוקפנות הנובעת מטריטוריה ודומיננטיות בקרב כלבים רבים. גיל 3-4 שבועות מתפתחים היחסים בין הכלבים ונמשכים עד גיל חצי שנה. כחב, אשר במשך תקופה זו של גילו, לא בא במגע עם כלבים אחרים, יהיה תוקפני  כלפיהם ויכול אף לנשוך.  החשיפה של כל הכלבים מכל הגזעים גם זכרים וגם נקבות, עם כלבים אחרים הינה הכרחית, על מנת למנוע מצבים מביכים מעין אלה. הרבה אנשים עם כלבים שיש להם בעיות כאלה, מגיעים אל אילוף כלבים בקריות והם משנים את דפוסי התנהגותם כמו תוקפנות כלפי כלבים אחרים, באמצעות אילוף נכון.
רבים יעידו
 כי כאשר הם ניגשו אל אילוף כלבים בקריות ובשאר האזורים בארץ, הם חשו כי הדו שיח שלהם עם כלבם, הפך להיות נוח יותר, הם מבינים יותר האחד את השני והרבה יותר קל לגדל כלב ממושמע, במיוחד כאשר הבעלים קיבלו הוראות על התמדה באילוף ובכלים שקיבלו מהמאלף, גם בבית.


הקשר בין לוחש לכלבים לבין באבא דוגבאבא דוג, הינו מקום ידוע לאילוף כלבים בחיפה אשר מנוהל ע"י רמי לוי שהוא בעל ניסיון של מעל 15 שנה באילוף כלבים. רמי למד שנים את שיטות אילוף הכלבים והוא כבר משחר ילדותו, התוודע אל כלבים בפנסיון הכלבים של אחיו. השיטות של רמי הן יעילות וגורמות לכלב באמצעות הפסיכולוגיה והגישה לכלב, להבין היטב מה נדרש ממנו. מי שגר באזור הקריות והצפון יוכל למצוא אילוף כלבים בקריות, יעיל ובעל תוצאות, כעבר מהשיעורים הראשונים של הכלב. רמי, מנחה את הבעלים, כיצד לבנות תקשורת טובה ובונה בין הכלבים לבעליהם.
 
קידום אתרים
קידום אתרים
0
תפריט דף הבית טלפוןwazeפייסבוק