אילוף כלבים ברחובות - רמי לוי

אילוף כלבים ברחובות - רמי לוי

 

 

כלבים הם חיית מחמד נפלאה, חמה ואוהבת, בער זה רק מה שהיו חושבים על הכלבים. אבל עם הזמן הפנימו האנשים שחיית המחמד היא לא רק למשחקים ולשמירה אלא הכלבים שלנו הם ממש בני בית וחלק בלתי נפרד מהמשפחה. שכואב להם אנו עצובים ורוצים לטפל בהם, כשהם שמחים אנו מאושרים, בדיוק כמו בין משפחה.כל התכונות של הכלב מאגדות בתוכן נאמנות בלתי רגילה שמוכיחות בכל פעם מחדש שהכלב אכן הוא החבר הכי טוב של האדם. אבל בכדי שהוא יהיה כך מלכתחילה צריך להציב בפני הכלב עובדות , כן קראתם נכון עובדות! כאשר הכלב יודע ומבין מי עומד מולו ושיש על מי לסמוך הוא ילך אחריכם בכל מצב. נשמע פשוט? ובכן לא בטוח. זה בדיוק כמו לחנך ילד. לעבוד איתו על החזקות שלו ולהביא את הכלב למצב של בטחון מלא בבעלים שלו. איך עושים זאת? ע"י מאלפי כלבים מקצועיים , מיומנים שיודעים כיצד לגשת לכלב ולתת לו את הכלים הנכונים כדי שאכן האילוף יהיה מקצועי , אמין ושהכלב לא יבצע פעולות מתוך אימה או פחד. אלא בכיף ובהנאה. כי בסופו של דבר ישתלם לו . הוא מקבל צ'ופרים.
 

להיות קשוב אל הכלב- אילוף כלבים ברחובות

 
רגישות זו אחת התכונות הבולטות של הכלבים שלנו, גם כאשר הם עושים מעשה לא ראוי ואנו כועסים עליהם בסופו של דבר הם מפנימים ומבינים את הנושא וחושבים פעמיים במקרה הבא . אבל בשביל שהכלב יפנים ויבין שמעשה כזה או אחר שהוא עשה אינו ראוי ולא מתאים הוא צריך כלים להתמודד איתן ולדעת כיצד לא לחזור עליהם שוב. לצורך כך אילוף כלבים ברחובות יכול להיות אופציה נפלאה וטובה לכם ולכלב שלכם. אם אתם מאזור המרכז ומחפשים מאלפי כלבים מקצועיים שיודעים איך לדבר לכלב שלכם בשפה שלו, מומלץ לבבהדוג, בעזרת טכניקות ושיטות אילוף מיוחדות המותאמות לכל סוג כלב , זה יעבוד גם לאחר האילוף. מאד חשוב להיות קשוב לכלב אך יחד עם זאת להציב לו עובדה שעכשיו אתם שולטים והוא צריך לסמוך עליכם. כדי להגיע לרמות כאלו יש ללמוד מהטובים ביותר שייתנו לכם את הכלים הנכונים להתמודדות יום יומית עם הכלב שלכם. נכון יהיו עליות וירידות במהלך התרגול וגם אפילו קצת אחרי אבל עם הזמן הכל יראה אחרת בזכות המקצועיות של אנשי המקצוע המתמחים בתחום.
 

טיפול התנהגותי אצל כלבים

 
פעמים רבות אנו בתור בני האדם לא ממש יודעים ל"קרוא" את הכלב ולא מבינים תמיד מה הוא רוצה, לפעמים הכלב חווה פחד, חוסר בטחון, רכושנות, חרדה וכן הלאה. וכדי לעזור לו להתגבר על הפחדים הללו יש תחילה להבין את שורש הבעיה ואז לטפל בה, זאת כמובן מאלפי כלבים מקצועיים יודעים בדיוק כיצד לגשת אל המצב ולייצר סוג של הרפיה שלבסוף תוביל את הכלב למצב של רגיעה שבה הוא יתגבר על כל אחד מהפחדים שהוזכרו ואחרים.
 
מדובר לא פעם בטיפול התנהגותי אצל כלבים שיכול להוביל לשינוי משמעותי גם אצל הכלב עצמו , גם אצל הבעלים, וכמובן גם אצל הסביבה. כאשר הכלב אינו מפוחד או מאוים הוא יכול להסתובב בחופשיות מבלי חששות שהוא צריך לשרוד או שפתאום מישהו רוצה לעשות לא משהו רע.
 
אילוף כלבים ברחובות זה דבר חשוב ובכדי להבין כיצד זה עובד מומלץ להיכנס לכאן ולראות איך הכלב שלכם יכול עוד היום להפוך לכלב שטוב לו ונעים.

קידום אתרים
קידום אתרים
0
תפריט דף הבית טלפוןwazeפייסבוק