אילוף כלבים ברמת ישי- רמי לוי

אילוף כלבים ברמת ישי

אילוף כלבים ברמת ישי- רמי לויישנם אנשים שמצד אחד מעוניינים ואוהבים לגדל כלב, אך מצד שני, אין להם את הזמן להוציא את הכלב לטיול. הכלב יכול לפתח התנהגות שלילית , כגון הרטבה בבית, כרסום רהיטים, פחדים שונים כגון חרדת נטישה ועוד. גם פחדנות ואגרסיביות. גם כלבים, אשר ננטשו או עברו התעללות, יכולים להוות  בעיה, כאשר הבעלים מרגיש כי הכלב אינו נתנהג כשורה. אם אתם גרים בצפון באזור רמת ישי, ניתן למצוא אילוף כלבים ברמת ישי אשר שם ילמדו אתכם כיצד לשפר את התנהגותו של הכלב ולעזור לו להתגבר על פחדיו. יש לציין, כי המושג פסיכולוגיה, אינו מתייחס רק לבני אדם, כי אם גם לחברינו ההולכים על ארבע.
על מנת לפתור את הבעיה של הכלב שנמצא במצב ממש אומלל, יש לעצור את התופעה, לפני שתחמיר. גם אנו כבעלי כלבים, חשים איזה שהוא תסכול, אך עלינו להבין כי ענישה אינה פותרת את הבעיה אלא נהפוך הוא- היא מחמירה את הבעיה. תוקפנות בנוסף לפחד, יכולה להיות מנת חלקכם ומנת חלקו של הכלב וחבל. יש לפנות למאלף כלבים ידוע ומקצועי, אשר יפתור לכם את הבעיה, היות ולא רק הכלב זקוק לאילוף, אלא גם אתם, חייבים ללמוד את השיטות השונות להשגת המקסימום והרגעת הכלב באמצעות שיטות וכלים שהמאלף יעניק לכם.


רמי לוי הלוחש לכלבים
 

פירוש התנהגות שלילית של כלביםהכלב, בכל פעם כשהוא מיילל או נובח, משתולל וגורם לנזק בבית או בחצר, מבחינתו, הוא מבצע עוד צעד שיקרב אותו לבעליו. הגמול של הכלב מבחינתו, בכל פעם כשהוא מבצע את אחד מההתנהגויות הללו, יש גמול, הוא זוכה לתשומת לב מבעליו, כך שהוא אינו חש בודד או חסר תשומת לב... ממש כפי שאנו מציבים גבולות לילדינו ומחנכים אותם,  כך הכלב זקוק לחינוך והצבת גבולות. יש לפעול בשיטת ההתניה החיובית. העבודה במקרים מורכבים, היא רבה, יש לעבוד היטב על תקשורת הכלב ובעליו.
המטרה שלנו באמצעות אילוף כלבים ברמת ישי, היא הקניית הרגלים לכלב ובעליו לטווח הארוך. המאלפים, יוצרים שפה משותפת בין הכלב לבעליו. הכלב, צריך ללמוד את הכללים של בעל הבית. מאלף מקצועי, יבקש פגישה ראשונה בבית הלקוח ויביט על הכלב מן הצד. ההתבוננות הזאת, תקנה לו את הקו לגבי אופי הכלב והשינוי שיש לבצע בהתנהגותו. יש לתאם ציפיות עם המאלף ובעל הכלב, כך שבעל הכלב יאמר מה הוא מצפה מהכלב. מתן אבחון של מאלף דומה לשירות של קואוצ'ר או פסיכולוג. אם תפנו אל אילוף כלבים ברמת ישי תלמדו גם אתם פרטים רבים שאינכם ידעתם על עולם הכלב, המחשבות שלו ומדוע הוא מתנהג כך א אחרת. האילוף, יקנה לכם חיים רגועים, הבנה ואהבה רבה יותר לכלבכם, כאשר תתחילו לשדר על אותו הגל.


 

הלוחש לכלבים מרמת ישי...ישנם הרבה מאלפי כלבים בצפון, אך רמי לוי בעל חוות האילוף באבא דוג, הינו מאלף שניתן לומר שנולד לעולם הכלבים. רמי לוי, משחר ילדותו גדל בכלביה של אחיו כבר משנות ה-70. הניסיון שרכש רמי לוי עם כלבים הוא רב. רמי, למד את אילוף הכלבים במשך שנים והוא משתייך, לשושלת מאלפים משפחתית. ניתן למצוא אלוף פרטני א קבוצתי באזור הצפון וכן גם אילוף כלבים ברמת ישי. החוויה של אילוף הכלב באמצעו רמי לוי, היא עוצמתית ותתחילו להרגיש תוך כמה שיעורים בלבד, את השיפור הרב בהתנהגות של כלבכם. רמי מדבר את שפת הכלבים ולכן לא לחינם נושא את הכינוי "הלוחש לכלבים הישראלי".

קידום אתרים
קידום אתרים
0
תפריט דף הבית טלפוןwazeפייסבוק