אילוף כלבים בתל אביב - רמי לוי

אילוף כלבים בתל אביב - רמי לוי

 

 

אין זה סוד שידידו הטוב ביותר של האדם הוא כלבו, יש סוגים רבים של כלבים וכל סוג הוא עולם בפני עצמו. כאשר מלמדים את הכלב הוא בצעירותו כללים ויודעים כיצד לאלף אותו כך שגם לו יהיה נעים וגם לבעל הכלב יהיה נעים יחד אז הם יוכלו להשתלב זה בחיים של זה בהרמוניה משותפת. אך בשביל שזה יקרה יש להבין בעצם כיצד לעשות זאת. ישנן שיטות רבות לאילוף כלבים , אבל חשוב מאד לפעול בדרך נעימה, לא מאלצת ושהכלב ירגיש נוח ולא מאוים. כדי שאכן יהיה אפקט גדול ומשמעותי על אילוף הכלבים יש להיעזר בשירותי אילוף מקצועיים ובכך להגיע לרמה טובה וגבוהה , והכלב ללא ספק ישתף פעולה בצורה נעימה ורגועה.
 

תנו לזמן לעשות את שלו- אילוף כלבים בתל אביב

 
כמו בכל מפגש חדש גם בני האדם יש סוג של מתח במיוחד כאשר מדובר במישהו שאנו לא מכירים , או יודעים כיצד יגיב לסיטואציות כאלו ואחרות, בדיוק אותו הדבר כאשר מאמצים כלב , עוד בהיותו גור קטן. כדי שאותו גור יגדל וירגיש ביטחון שהוא נמצא במקום נעים ונוח חשוב לעשות הכרה בצורה מבוקרת , לתת את הזמן לעשות את שלו ולעשות פעולות שיוכיחו לכלב שאנחנו פה בשבילו ורוצים באמת להיות איתו ולהכיר אותו טוב יותר. חשובה פה עקביות וסובלנות, הרי ידוע שגורים קטנים הם מפוחדים, משתוללים ולא תמיד קשובים ולכן במקרים כאלו יש לתת לו קצת זמן להתרגל לסביבה החדשה, אך יחד עם זאת להיות עקבי ולהביא את הכלב לסוג של חינוך ואילוף נכון. יכול להיות שיש לכם גישה מצוינת לכלבים ואתם מאד אוהבים כלבים וזה נפלא, אך בשביל שאכן הכלב יגדל ויחונך כמו שצריך חשוב להסתייע במאלף כלבים מקצועי, אם אתם מתגוררים באזור המרכז מומלץ לפנות למרכז של אילוף כלבים בתל אביב ולקבל את המידע וכל הכלים המקצועיים שיעזרו לכם ולכלבכם להכיר ולסמוך אחד על השני.
 

מישהו סמכותי- הפרמטר החשוב ביותר באילוף כלבים

 
כשם שאנו נפנה אל אדם מקצועי בכל תחום באשר הוא ונשמח להאזין לו וללמוד ממנו בתור אחד שיודע, אותו הדבר גם בתחום אילוף כלבים בתל אביב, חשוב מאד להבין את הכלב, כאמור יש סוגים רבים ושונים של כלבים , יש כלבים שקטים יותר, יש כלבים רועשים יותר, קשובים יותר וכן הלאה, מאלף כלבים מקצועי שפועל בתחום האילוף כבר זמן מה יכול בקלות להבחין באופי הכלב ולפי כך לאלף אותו בהתאם, הוא יודע בדיוק מה עליו לעשות, כיצד לגשת לכלב , מה לא לעשות ועוד. כדי שכלב יקשיב ויבצע פעולות כאלו ואחרות שמבקשים ממנו חשוב שאותו מאלף יהיה סמכותי ומקצועי, כך ללא ספק בעל החיים החביב יבין וידע בדיוק מה עליו לעשות וכיצד להתנהג. נכון שזה לוקח זמן וכל כלב יש את זמן ההסתגלות שלו, אבל מאלף כלבים מקצועי יודע כיצד לעשות זאת ובמינון הנכון.
 
 

בעל הכלב שותף פעיל באילוף הכלב

 
כדי שהכלב בסופו של יום יקשיב לבעליו ויבצע את הפעולות הנדרשות ממנו חשוב מאד גם להיות שותף באילוף הכלב, ומה הכוונה? כדי שהכלב ייקח זאת ברצינות גדולה שאתם כעת הבעלים שלו חשוב לגרום לו להבין זאת, בעזרת פעולות מסוימות אתם תדעו כיצד לתת לכלב שלכם את ההרגשה שאכן הוא שייך, ומקובל. וזאת בעזרת אסרטיביות- חשוב מאד לעמוד על העקרונות ולא לוותר, ולהיות עקביות לאורך כל הדרך, כך הכלב יפנים זאת ויבין שכעת אתם מנהיגי הלהקה שלו והוא צריך לציית. כמובן הכל נעשה כשורה ובנועם, יחד עם סמכותיות. אלו פעולות שנרכשות וצריך ללמוד. כן גם אתם בעלי הכלבים.
 
רוצים ללמוד? ולהכיר טוב יותר את הכלב שלכם? מוזמנים ללחוץ כאן ולמצוא את כל הטיפים בנושא אילוף כלבים בתל אביב.
 

 
 
 
 
קידום אתרים
קידום אתרים
0
תפריט דף הבית טלפוןwazeפייסבוק