אילוף כלבים מתקדם - רמי לוי

אילוף כלבים מתקדם

כלבים הם יצורים מרתקים, מלאי אהבה ללא תנאים. רובנו מתחברים אליהם כמעט מייד ואולי אף גדלנו עם אחד או שניים במהלך חיינו. אך ישנם כלבים העוברים אילוף מסוים ביותר, אילוף כלבים הנועד לשרת מטרה נעלה יותר מרק להוות החבר הכי טוב שלנו ובן משפחתנו.

ישנם כלבים אשר ניחנו בתכונות המאפשרות להם לעבור אילוף כלבים מתקדם והם מקבלים תפקיד חשוב. כלבים אשר עומק סקרנותם הינו טבעי יוכלו להיות מועמדים מעולים לאילוף מסוג זה וללמוד כיצד לטפל-כלבי נחייה, ללחום-כלבי שמירה ותקיפה, ואף להציל חיים- כלבי גישוש והצלה.

כלבים עובדים

ישנם גזעים של כלבים אשר מטפלים בבני אדם בצורות שונות ותהליך האילוף שלהם הינו ארוך. אילוף כלב היודע לזהות התקפי אפילפסיה או כלב נחייה לעיוורים, בו הוא לומד כיצד לזהות מתי בן האדם שלו זקוקים לו ויעזוב כל מה שהוא עושה בכדי לרוץ לעזרתו הוא הדוגמה האידיאלית לכך.

עוד סוג עבודה נפוץ הדורש אילוף כלבים הינו כלבי שמירה ואבטחה. כלבים אלו עובדים למען יחידות של משטרה ואף צבא בכל העולם. הכלב, בזכות חוש הריח המפותח שלו, יכול לזהות דברים הסמויים מעין אדם כאלו ששום מכונה משוכללת תצליח לראות כמו: סמים או נשק ואף מאומן לתפוס פושעים.

"כלב הציל את חיי"

כמה פעמים שומעים מקרים על כלבים שהצילו חיים? זה נפלא לדעת שעל ידי אילוף כלב ניתן לעבוד איתו בצורה המניבה תגמול כה עצום כמו הצלת חיים. אילוף כלבים מסוג כלבי גישוש והצלה מעניקים לכלב ידע להיעזר ביכולותיו כדי לעזור לאנשים, הוא נושא על גופו מים כעזרה ראשונה וכאשר מוצא את האדם שב למפעיל שלו.

התוצר של אילוף כלבים מתקדם הינו מתגמל גם לכלבים וגם לבעליהם. לעבוד עם כלבים זה דבר נפלא, הם שותף מעולה שיגבה אותך ויהיה שם כשתזדקק לו. אמנם זה כרוך באילוף ממושך אך אין ספק שהם שווים כל רגע. אילוף כלב מסוג זה הינה פריבילגיה הדורשת הערכה לעבודתם.

רמי לוי – אילוף כלבים בחיפה והקריות
התקשרו עכשיו לייעוץ מקצועי – חינם! 052-2535972 /050-9535972

קידום אתרים
קידום אתרים
0
תפריט דף הבית טלפוןwazeפייסבוק