אילוף משמעת בסיסית לכלב

אילוף משמעת בסיסית לכלב

כלב הוא כמו ילד בהרבה מובנים. אתם מביאים אותו אליכם הביתה והוא מיד מתחבר לעולמנו ולעובדה שבחייו ישנה להקה חדשה ומנהיגו הוא בעליו. אך על מנת שיוכל לגדול ולהישאר עם הבנה זו ולא ינסה לערער על סמכותכם הוא צריך לעבור אילוף כלבים אשר יטמיע זאת בתוכו.

מטרת לימוד זה של משמעת בסיסית היא, בעיקר כדי ליצור ערוץ תקשורת בין הכלב שלנו אלינו, משפחתו. אילוף כלב מאפשר לכלב להבין מה מותר ומה אסור, עוזר במטרה לשמור על בטיחותו, מקל עליו במציאת המקום המתאים לו בתא המשפחתי החדש שקיבל וכך כולם חיים בשלווה טובה יותר.

אילוף כלב לנימוסי בית ואורחים

אילוף כלבים למטרת נימוסי הבית וקבלת אורחים בצורה רגועה הוא נושא חשוב בהחלט. בעיות התנהגות הם דבר שכדאי לטפל בו כבר בהתחלה. אילוף כלב בכדי ללמוד לקבל אורחים ולא לקפוץ על רגלם באופן מגונה או לנהום לעברם והכי גרוע לנשוך הוא דבר הכרחי ונדרש על מנת לחיות בשקט.

מלבד קבלת אורחים ישנם גם נימוסי בית עליהם ניתן לשים דגש בזמן אילוף כלבים. ישנם כלבים אשר עולים על רהיטים או מריירים המון, אין כמעט כלב אחד שלא מטפטף מים בכל הבית לאחר לגימה מהקערית שלו ולכל אלו יש פתרון. ריור ומים בבית לדוגמה, נפתרים על ידי אילוף כלב לנגב פיו.

הכלב שלנו ואנחנו

בעיות של בעלים עם כלבו מתפתחות לרוב על ידי גידול לא נכון, גידול ללא מסגרת או כאשר לא אותר יסוד הבעיה. אז, כאשר הכלב מתחיל להתנהג בצורה בה הוא מבין נכונה, הבעלים שלו מוציא עליו נביחות תסכול מלאות פקודות כאשר הכלב אינו יודע מה בכלל רוצים ממנו כיוון שלא לימדו אותו.

אילוף כלבים גם נועד להעניק לבעלים כלים להבין את כלבו על מנת שבעיות עכשוויות ומאוחרות יותר לא יצוצו במפתיע, ישנם גם מקרים בהם התנהגות הכלב בעייתית עקב כאב פיזי מסוים ולבסוף בבדיקה מתגלה שזו בעיה בריאותית. אילוף כלבים לוקח חלק חשוב בתהליך גדילת הכלב והתפתחותו.

רמי לוי – אילוף כלבים בצפון
התקשרו עכשיו לייעוץ מקצועי - חינם! 052-2535972
קידום אתרים
קידום אתרים
0
תפריט דף הבית טלפוןwazeפייסבוק