בית אבות לכלבים

בית אבות לכלבים

בית אבות לכלבים – רמי לוי

אל תשליכני לעת זקנה – בית אבות לכלבים

כלבים הם ללא ספק חיה אהובה אשר נותנת חום ואהבה אינסופית לבעליו. אך מה קורה כאשר הכלב נעשה קשיש והופך לנטל על בעליו? בית מלון לכלבים של רמי לוי – נותן לכם את המענה הדרוש עבור חיית המחמד שלכם ששרתה אתכם בנאמנות שנים רבות, אך לעת זקנה נהפכו לנטל של ממש עליכם. יש לזכור כי - כלבים לעת זקנתם זקוקים לטיפול מסור ויוצא דופן אותו הם יקבלו באופן אישי בבית אבות לכלבים של רמי לוי.
למי מתאים בית האבות?
רמי לוי הינו בעל אהבה מיוחדת לכלבים ועוסק שנים רבות באילוץ כלבים וטיפול בכלבים קשישים או כלבים אשר יקרים לבעליהם, אך הפכו לנטל של ממש. בית האבות מתאים לסוגים שונים של מקרים כמו:
  • כלבים קשישים, אשר הפכו לנטל עם בעליהם מבחינה פיזית ורגשית, ושבעליהם מעדיפים לתת להם לחיות בכבוד על ליומם האחרון במסירות ואהבה אינסופית ואף יוכלו לבקר אותם.
  • כלבים המתקשים לשלוט על צרכיהם והפכו לנטל.
  • כלבים בעלי נכויות או בעיות בריאותיות אחרות אשר הטיפול בהם דורש פיקוח יומיומי.
  • כלבים חרשים או עיוורים או כל מוגבלות אחרת.
  • כלבים בעלי פצעים מוגלתיים אשר קשה לטפל בהם.
  • כלבים חולים אשר מדיפים ריחות לא נעימים וקשה לטפל בהם בבית.
  • כלבים בעלי נכויות מסוימות וזקוקים להשגחה וטיפול באופן קבוע.
  • במידה והנכם טסים לחו"ל לתקופה ארוכה ואין מי שיטפל בהם.
  • אם אינכם יכולים לטפל בכלב מכל סיבה שהיא, או במקרה של הולדת ילד, בעיה בריאותית חולפת, עבודה מרובה ועוד סיבות שונות ומגוונות.
כל אלה הם סיבות מצינות לפנות לבית אבות של רמי לוי, אשר יטפל במסירות בכלב ויעניק לו טיפול אישי וצמות עד להחלמתו, או עד יומו האחרון.
תנאי מחיה של כלבים בבית אבות
בבית אבות לכלבים של רמי לוי, כלבכם יקבל יחס אישי וצמוד יומיומי. לרשות הכלבים שטח בו הם יוכלו לרוץ בחופשיות רבה והכי חשוב – תנאי חופש ללא כליאה. הם מרגישים משוחררים וזאת הדרך הטובה ביותר להשאיר כלבים בוגרים. הם יקבלו אוכל מיוחד לכלבים בוגרים, פיקוח וטרינרי צמוד וכמובן טיפול מסור והרבה תשומת לב ואהבה לאורך כל היום.


האם לכלב עדיף להיות בבית אבות לכלבים?

אנשים רבים שואלים האם לכלב לא יהיה קשה לעבור להתגורר במקום אחר, לאחר ששנים רבות היה רגיל לבית מסוים ולאנשים מסוימים. התשובה היא - גם לכלב עצמו עדיף להיות בבית אבות ולא בבית כאשר הוא נזקק לטיפול מאסיבי, שהרי כלבים מבוגרים דורשים טיפול רב, ובניהם טיפול וטרינרי צמוד, טיפול אישי ויחס חם בכל שעות היממה. עם האהבה הגדולה שהוא יקבל בבית אבות לכלבים, הוא יתרגל בקלות למקומו החדש, אך מומלץ לבוא לבקרו לעיתים קרובות כדי שלא ירגיש שהוא ננטש. 
קידום אתרים
קידום אתרים
0
תפריט דף הבית טלפוןwazeפייסבוק