מאלף כלבים בחיפה

מאלף כלבים בחיפה

כדי לקבל כלים מקצועיים שיסייעו לכם להבין את הסיבות להתנהגות הכלב (ממש לא תמיד מדובר בבעיית התנהגות!) ובהמשך גם לפתח עמו יחסי קרבה ואמון שיאפשרו לו לראות בכם את מנהיג הלהקה ולכן לציית לדבריכם, מומלץ לפנות למאלף כלבים מיומן ומקצועי הנותן מענה לכלבים ובעליהם מאזור חיפה.  כמו בכל תחום, גם בנושא אילוף כלבים, קיימת חשיבות רבה לבחירה באדם מקצועי ומנוסה, אשר יוכל להציג לכם המלצות שיעידו על יכולותיו.

רמי לוי, עוסק מעל עשרים שנה באילוף כלבים מקצועי בביתו שבמושב אחיהוד, או בבית הלקוח. בנוסף, מפעיל רמי גם להקה לאילוף כלבים מקצועי בחיפה. ברקורד של רמי אילוף מאות כלבים ובהצלחה! בתהליך שינוי ההתנהגות מתמקד רמי לוי באילוף הכלבים על פי הצורך שלכם ובמקביל עוסק גם בהכוונתכם, הבעלים, לכך שתוכלו לפתח אסרטיביות של מנהיג להקה.

הגישה הכללית בנושא אילוף בה מאמין רמי, היא גישה המתייחסת למהותו של הכלב המבוית והציפיות ממנו בסביבה ביתית, אך אינה מתעלמת גם מהיותו, מטבעו, חיית טבע פראית שבויתה לאורך מאות בשנים. זוהי צורת אילוף שרואה את הכלב ובעליו/ משפחתו כמכלול אחד, בבחינת "להקה". לכן, לפי שיטה זו, חשוב מאוד לבסס תקשורת ברורה ונכונה בין הכלב לבעליו.

רמי לוי, מאלף כלבים מנוסה בחיפה, יוכל לסייע בעיצוב ההתנהגות של כל כלב, החל מאילוף משמעת בסיסי לכלב, דרך אילוף גורים כבר מהשלבים הראשונים (כי למה לחכות שתיווצר בעיה, כאשר ניתן למנוע זאת מראש?), פתרון בעיות התנהגותיות אצל כלבים (כמו נשכנות, אגרסיביות, פחדנות וכו'), אילוף קבוצתי מתקדם, עיצוב התנהגות לכלבים בוגרים וכלה באילוף משמעתי מתקדם, אשר אינו עושה שימוש ברצועה כלל.

בנוסף, במהלך התהליך שם רמי דגש רב על צרכי הבעלים (למשל, אם נולד תינוק חדש בבית והתנהגות הכלב השתנתה עקב כך או אם לבעלים קיימים צרכים מיוחדים אליהם נדרש הכלב לענות) וכמובן, אימון גם של הבעלים עצמם כ"מנהיגי הלהקה" כמהלך משלים לאימון הכלב. לדבריו של רמי:

"השילוב של אילוף הכלב והכשרת הבעלים לאסרטיביות הדרושה מצדו כמנהיג להקה, הוא השילוב היחיד שיביא לתוצאה של כלב רגוע וממושמע."

גישה זו של רמי, שהוכחה מאות פעמים כיעילה וכמשיגה תוצאות לאורך זמן, יחד עם הניסיון והידע הרבים שלו בתחום אילוף כלבים וטיפול בהם, הם הסיבה הטובה מכל לפנות אליו, פשוט כי הוא מצליח!

רמי לוי הינו מאלף הכלבים המוביל באזור חיפה וסביבותיה, התקשרו עוד היום לרמי ותוכלו גם אתם ליהנות מכלב מחונך ומאולף בביתכם.
קידום אתרים
קידום אתרים
0
תפריט דף הבית טלפוןwazeפייסבוק