מאלף כלבים עד הבית - רמי לוי

מאלף כלבים עד הבית - רמי לוי

 

 

 
כל מי שיש לו כלב בבית יודע את חשיבות הטיפול בו, ברוב המקרים כאשר מאמצים כלב בבית הוא מגיע בעודו גור קטן, ולכן חשוב מאד לתת לו את הסביבה הבטוחה, והמסורה שלה הוא זקוק, כלב שמגיע בן כמה ימים או חודשים אינו מודע לסביבה החדשה והוא מרגיש באיזה שהוא מקום חסר בטחון, לכן יש לתת לו את הפינה שלו, אם זה מקום לישון, אוכל, שתייה וכמובן טיפולים וחיסונים בהתאמה. כך עם הזמן הכלב ירגיש שהוא נמצא בסביבה בטוחה ודואגת וישתלב בחיק המשפחה. לאחר שכבר הכלב הסתגל למשפחה החדשה שלו, כעת זה הזמן ללמד אותו הרגלים נכונים שיוכלו לעזור לו בעתיד, כמו למשל לעשות צרכים מחוץ לבית, לדעת מה הגבולות שלו וכן הלאה, לצורך כך יש להיעזר בשירות של מאלף כלבים עד הבית.
 

מה זה מאלף כלבים עד הבית?

 
אילוף כלבים מתאים לכל סוג של כלב, אבל כדי שהאילוף יהיה אפקטיבי חשוב מאד להתאים את סוג האילוף לזן הכלב, כך יהיה הרבה יותר קל ופשוט לחנך את הכלב לעתיד. מאלף כלבים מקצועי יודע בדיוק כיצד לגשת לכל כלב. היתרון המרכזי והמהותי ביותר כאשר מזמינים מאלף כלבים עד הבית זה שהכלב נמצא בסביבה הטבעית שלו הוא כבר מכיר ויודע מי לידו, היכן הוא נמצא ועוד. כך הרבה יותר קל להתחבר ולהתחבב על הכלב וכמובן לאלף אותו בצורה נוחה ונעימה יותר, מה גם שמאלף כלבים עד הבית משתמש בשיטות ייחודיות לאותו כלב ובכך הכלב משתף פעולה ומוכן להקשיב לאותו מאלף. כמובן שזה דורש זמן, סבלנות והתמדה ועל המאלף להיות בעל תכונות כאלו. מה שעושה מאלף כלבים מתאים את צרכי הכלב לבעליו וגם הפוך. חשוב שבעל הכלב יידע ויבין מה רוצה הכלב, כך התקשורת תהיה הרבה יותר טובה ונעימה והאידיליה תהיה משותפת גם לכלב וגם לבעליו.
 
מאלף הכלבים המקצועי תחילה מכיר יחד עם הכלב את הסביבה הקרובה , לאחר מכן מלמד אותו גבולות, כללים וכמובן כל זאת מתבצע במקצועיות, רוגע ושלווה ואך ורק בשיתוף פעולה עם הכלב. מאלף מקצועי יודע בדיוק מתי לעצור או מתי להמשיך במידה ויש התנגדות או כל דבר שאינו מאפשר המשך אילוף.
 

חשיבות אילוף הכלב

 
הכלבים הם הידידים הטובים ביותר של האדם וזה בדיוק כך, אבל כדי שהם יהיו בטוחים יותר באדם וירצו לשתף פעולה וגם יקשיבו לו, ישנה חשיבות רבה לאילוף הכלב, כאשר הכלב יודע גבולות ומה המשעות של אותם גבולות הוא לא יפחד, ולא יהיה חרד ובכך יהיה נאמן מאד לבעליו. בעזרת שיטות אילוף שמטיבות עם הכלב יוכלו גם הבעלים וגם הכלב ליהנות מחוויה משותפת נעימה לאורך כל הדרך.
 
בעזרת אילוף ע"י מטפל מוסמך יידע הכלב להבדיל בין מה מותר ומה אסור, וגבולות נוספים שנרכשים ונלמדים בהמשך.
 האילוף מתבצע ע"י חיזוקים ברגע שהכלב יודע ומבין את חשיבות האילוף ומבצע את הפעולה כנדרש הוא מקבל חיזוק חיובי כמו ליטוף, ממתק שמתאים לכלבים ועוד.
 
חשוב מאד שכל בני המשפחה יהיו מעורבים בתהליך האילוף של הכלב כך הרבה יותר קל להבין את רצונותיו שלה כלב, וכולם עוברים תהליך דומה ויודעים כיצד להתרגל לסביבה ותקשורת בין אחד לשני.

איך מוצאים מאלף כלבים מקצועי?

 
 

תחום אילוף הכלבים כיום צובר תאוצה והמודעות לתחום זה גוברת עם הזמן, אבל כדי למצוא את המאלף המקצועי שיביא את חיית המחמד שלכם לאילוף כראוי חשוב מאד שאותו מאלף יהיה מוסמך , עם ניסיון וגישה חיובית לכלבים, מאלף מקצועי הוא אחד כזה שיודע ומכיר את נפשו של הכלב וכאשר ישנה בעיה אותו מאלף מוסמך יידע כיצד להתמודד איתה ולשלב זאת עם המשפחה.
 
 

 
 
קידום אתרים
קידום אתרים
0
תפריט דף הבית טלפוןwazeפייסבוק