מדוע אילוף כלבים כ"כ חשוב?

מדוע אילוף כלבים כ"כ חשוב?

מדוע אילוף כלבים כ"כ חשוב לכם ולכלבכם אם הכנסתם כלב הביתה?


הכלב הוא החבר הכי טוב, הוא נותן אהבה ללא תנאים ותמיד שם מעניק לנו חברה ותומך. כאשר אנו מביאים אותו לבית לראשונה כבר מורגש שינוי לטובה באווירה ולעיתים כלב הוא בדיוק מה שחסר לנו בכדי למלא חלל מסוים בלב. אילוף כלב הוא צעד חשוב אשר יבטיח את המשך החברות וצמיחתה.

אילוף כלבים הוא משהו שכל אחד אשר לוקח לעצמו כלב צריך לשקול. אמנם, אילוף כלב בצורה עצמאית אינו בלתי אפשרי אך מאידך גם אינו פשוט ודורש סבלנות ודיוק, בעיקר כשהם עדיין גורים. אנו יכולים לפגוע שלא במתכוון במערכת היחסים שלנו איתו וישנם הרבה שזה קורה להם לצערנו.

מה חשוב לדעת?


אילוף כלבים בחיפה זהו תהליך של למידה אותו עובר הכלב אך גם הבעלים. עד גיל 7 שבועות הגור מכיר אך ורק את סביבת אימו ואחיו ומהרגע בו הוא עובר אלינו הוא פותח בדרך חדשה בה אנו שותפים. אמנם לכלב ישנו אופי הקשור לגנים שלו אך כמו בני האדם, גם לסביבה היכולת לעצב חלק מאישיותו.

חשוב להפנים כי סביבה לא טובה לכלב בהחלט יכולה להרוס את האישיות שלו גם אם הוא בעל האופי הטוב ביותר. אילוף כלב מאפשר תקשורת טובה יותר בה הכלב מבין את בעליו ונקשר אליו. אילוף כלבים עוזר לו לדעת את האסור והמותר, מה שעוזר לו לתפקד כחלק מסביבה יציבה יותר.

ברגע שהוא הגיע לחייכם

הגור שלכם הוא כמו ילד וכולנו יודעים שעיצוב האישיות של אדם מתרחש בילדותו ועל ידי חוויות שהשפיעו עליו במהלך חייו, על כן גם לבעלים ישנה השפעה גדולה על אופיו של הכלב שלהם. אילוף כלבים עוזר לבעלים לקחת השפעה זו וליישמה בצורה חיובית ומועילה.

אם הבאתם כלב בוגר אליכם הביתה אזי המשימה היא מעט יותר מורכבת. זאת מכיוון שאופיו כבר עוצב בצורה מסוימת וייתכן שנפגע במהלך חייו ואינכם יודעים איך. במקרה זה אילוף כלבים הינו פתרון מומלץ ואידיאלי כדי שתוכלו לקיים חברות עם שליטה.

רמי לוי – אילוף כלבים בצפון
התקשרו עכשיו לייעוץ מקצועי – חינם! 052-2535972 /050-9535972
קידום אתרים
קידום אתרים
0
תפריט דף הבית טלפוןwazeפייסבוק