מדריך לבחירת מאלף כלבים בצפון

מדריך לבחירת מאלף כלבים בצפון

לקחתם הביתה גור מקסים ומתוק, שבכל פעם שאתם יוצאים מהבית הופך אותו לגמרי ומשאיר לכם לנקות את צרכיו בכל מקום? נולד לכם תינוק חדש והכלב שלכם מתנהג בצורה מוזרה? הכלב שלכם הפך לתוקפן והוא נובח ואפילו נושך אנשים בלי סיבה ברורה? כנראה שהפתרון בכל המקרים האלו הוא פניה למאלף כלבים.

תחום אילוף הכלבים הוא תחום דיי "פרוץ" ואין גוף מאורגן המפקח עליו. למעשה כל אחד יכול להכריז על עצמו כמאלף, לעשות קצת פרסום ולעבוד בתחום. כמובן שאת הנזקים שיגרום מאלף לא מוסמך ולא מנוסה יהיה קשה מאוד לתקן אחר כך… מה שחשוב להבין מכך הוא שמדובר בתהליך חינוכי לכל דבר וכמו שלא הייתם נותנים לאדם בלתי מוסמך ללמד ולחנך את ילדיכם, אין סיבה שתעשו זאת כשמדובר בחיית המחמד שלכם!  אז מה חשוב במיוחד כשבוחרים מאלף כלבים בצפון?

קודם כל חשוב לבחור במאלף ששמעתם לגביו המלצות. אם גישתו ושיטותיו של המאלף הצליחו לעזור למישהו שאתם מכירים, אתם יכולים להיות סמוכים ובטוחים שהוא יוכל לעזור גם לכם ולכלבכם. מאלף שלא יוכל לספק לכם שמות ומספרי טלפון של בעלי כלבים שאילף בעבר, כנראה מעוניין להסתיר מכם משהו ועדיף שתוותרו על שרותיו.

דבר חשוב נוסף לפיו תוכלו לבחור את מאלף הכלבים שלכם בצפון היא שיטת האילוף בה נוהג המאלף להשתמש והתאמתה לכם ולעקרונות המובילים אתכם. כל אדם מציב לעצמו גבולות ביחס לחיית המחמד שלו ומה שלאחד נראה הומאני לחלוטין, עבור אחר הוא קו אדום. לכן, שבו עם מאלף הכלבים אליו פניתם ובררו היטב באלו שיטות הוא נוהג לעבוד, עליכם להיות שלמים עם שיטות האילוף בהן נוקט המאלף.

פרמטר נוסף שחשוב מאוד לבחון בבחירת מאלף בצפון הוא היכולת שלו לספק גם לכם כלים לשליטה בכלב שלכם, גם לאחר תהליך האילוף. המטרה בתהליך של אילוף היא לא להחזיר אתכם למאלף בכל בעיה קטנה (כי אז מדובר בשרלטנות ולא בבעל מקצוע מיומן!) ולכן מאלף טוב ירד לעומקה של הבעיה, שלרוב נובעת פשוט מתקשורת לקויה ואי הגדרת גבולות נכונה ביניכם לבין כלבכם, ויספק עבורכם כלים אמיתיים ומעשיים להתמודד עמה ועם נגזרותיה גם ללא נוכחותו במקום.

הדבר האחרון והחשוב מכול היא הכימיה שלכם עם המאלף. מאלף רציני ומקצועי יאפשר לכם להתרשם ממנו בשיחת ייעוץ חינמית, במהלך השיחה תוכלו לבדוק האם נוח לכם בחברתו והאם תוכלו לקבל ממנו הדרכה ולסמוך על דבריו כדי שיחד, תוכלו להחזיר את כלבכם לאיזון ולהחזיר לעצמכם את איכות החיים!

קידום אתרים
קידום אתרים
0
תפריט דף הבית טלפוןwazeפייסבוק