מדריך לבחירת פנסיון כלבים בחיפה

מדריך לבחירת פנסיון כלבים בחיפה

בעלי כלבים הבוחרים בפתרון של פנסיון לכלבים בחיפה, בזמן שהותם בחוץ לארץ/לעיר, עושים זאת כדי שכלבם יקבל את התנאים הטובים והמתאימים ביותר עבורו. יש אינספור פנסיונים המציעים לנו את שירותיהם והם נבדלים אחד מהשני באיכותם ובמחירים אותם הם גובים.

בין הפנסיונים הפועלים תוכלו למצוא מקומות מאוד פשוטים המציעים קורת גג ואוכל במחיר נמוך מאוד. מקומות אחרים מספקים שרות מקיף במיוחד לכלבים ואפשר לראות בהם ממש "מלון חמישה כוכבים" לכלבים. במקומות יוקרתיים כאלו יש בריכה לכלבים, ספא, חדרים ממוזגים, אבטחה 24/7, ארוחות מגוונות ומיוחדות וכו'… בכל פנסיון כלבים בחיפה ישמחו לקבל את כלבכם ורק ידרשו שתקפידו על חיסון הכלב לפני הגעתו לפנסיון, כדי לשמור על בריאותו ועל בריאות הכלבים האחרים במקום. בשביל לבחור בפנסיון כלבים בחיפה שיתאים לכם ולכלבכם, חשוב לברר מספר נושאים חשובים כמו:

שאלת המיקום, האם תבחרו בפנסיון כלבים בחיפה הקרוב לאזור המגורים שלכם ושל הכלב (דבר זה יכול להקל על הכלב הרגיש לשינוי הפתאומי בסביבה בא הוא חי). ישנה אפשרות לבחור גם בפנסיון מרוחק יותר, אשר נמצא בנתיב הנסיעה שלכם ליעדכם בארץ או לנתב"ג. לכל אחד השיקולים שלו בנושא זה. יש פנסיונים המספקים שרותי איסוף הכלב מהבית ולמעשה חוסכים לכם את ההתלבטות בנושא הזה ומקלים עליכם בתהליך בחירת הפנסיון.

תנאים, זהו נושא מורכב המכיל בתוכו הרבה מאוד שאלות שחשוב לשאול. כגון, מה גודל החצר בה משחקים הכלבים? האם החצר מגודרת ובטוחה? האם הכלבים מופרדים זה מזה בזמן השינה או במהלך היום כולו או כלל לא? כמה כלבים מתארחים בפנסיון במקביל? האם קיים חדר מוצל וממוזג במקרה של גשם או שמש קופחת. האם הפנסיון מצמיד את הכלבים זה לזה לשותפות לחדר או לזמן המשחק? ואם כן, על איזה בסיס נעשית ההפרדה? כמה אנשי צוות יש במקום והאם הם שוהים בפנסיון לאורך כל שעות היממה או רק בשעות היום? האם המקום קולט חיות אחרות שאינן כלבים? כל אלו הן שאלות חשובות מאוד שהתשובה עליהן תעזור לכם לנסוע "בראש שקט" ולדעת שבחרתם את הפנסיון הטוב ביותר עבור כלביכם.

מזון, כמה ארוחות ניתנות ביום ומהו סוג המזון  לכלבים המוגש בפנסיון? יש מקומות שדוגלים במתן אוכל קצוב בזמנים קבועים ולעומתם מקומות אחרים שבהם הקערה של הכלב מלאה כל הזמן. חשוב למצוא מקום שידמה לתנאים שהכלב רגיל אליהם בביתו. כמו כן,  שימו לב שאם כלבכם רגיל למזון מסויים, לא תמיד הוא יסכים לאכול משהו אחר. יש פנסיונים שמאפשרים הבאת מזון מהבית. חלק מן הפנסיונים מגישים לכלבים גם "פינוקים" שונים. שאלו על כך ואם זה המצב, החליטו האם פינוק מסוג זה מתאים עבור כלבכם (ואל תתביישו להגיד אם לא!)

היגיינה וניקיון, האם מנקים את חדרי השינה של הכלבים כל יום? יומיים? האם רוחצים את הכלבים כחלק משגרת היום ועל פי צורך או שרוחצים רק על פי ההזמנה מראש ותשלום נוסף?

בריאות, יש פנסיונים שיבקשו מכם את פרטי הרופא המטפל של הכלב כדי להיות איתו בקשר במידת הצורך. פנסיונים אחרים בחיפה פונים למרכזי חירום וטרינרים או מקיימים קשר עם וטרינר שיגיע במקרה הצורך.

עלות, ברור שחשוב לכם לדעת כמה תשלמו עבור שהיית הכלב בפנסיון ואם יש לכם יותר מכלב אחד, האם ילכו לקראתכם במחיר ותזכו להנחה כלשהיא.

בכל מקרה חשוב לבקר בפנסיון לכלבים בחיפה בו אתם רוצים לשכן את כלבכם, כדי להתרשם מן המקום וממה שהוא מציע עבורכם. מקום שלא מוכן לקבל מבקרים הוא לא מקום אמין (כי למקום אמין אין מה להסתיר!) , מומלץ לקחת את הכלב לביקור בפנסיון לפני שתחליטו על השארתו שם בזמן הנסיעה שלכם.
קידום אתרים
קידום אתרים
0
תפריט דף הבית טלפוןwazeפייסבוק