מדריך לבחירת פנסיון כלבים בצפון

מדריך לבחירת פנסיון כלבים בצפון

אם החלטתם על שיכון כלבכם בפנסיון בזמן שאתם נופשים או נמצאים בנסיעת עבודה, הרי שבראש מעיינכם נמצאת הדאגה לספק לכלבכם את התנאים הטובים והמתאימים לו ביותר. קיים טווח רחב מאוד של רמות פנסיונים, הנבדלים זה מזה בסוג וברמת השירותים שהם מספקים וכמובן במחירים אותם הם גובים. ניתן למצוא פנסיונים פשוטים ובסיסיים מאוד המספקים מחסה ואוכל במחיר נמוך, ומן הצד השני, יש פנסיונים שהם ממש "מלונות בוטיק" וכוללים בריכות, מיזוג אוויר, אבטחה מסביב לשעון, ארוחות גורמה לכלבים, שרותי מספרה, ספא ועוד. רובם המוחלט של הפנסיונים מקבלים רק כלבים שעברו חיסונים, אבל מעבר לכך בכולם ישמחו לקבל את כלבכם לאירוח. אז אילו שאלות כדאי לשאול כדי לבחור את פנסיון הכלבים המתאים עבורכם בצפון?

ראשית, יש לבדוק את שאלת המיקום. האם תבחרו בפנסיון כלבים בצפון,  הקרוב למקום מגוריכם (ובכך תאפשרו לכלב לשמור על סביבה מוכרת יחסית) או דווקא בפנסיון שנמצא בדרך ליעד הנסיעה שלכם? לכל אחד השיקולים שלו בנושא זה. חלק מן הפנסיונים מפעילים שירותי הסעות מאזורים שונים בארץ, דבר החוסך לכם את הנסיעה הכרוכה בהבאת או איסוף הכלב מהפנסיון.

שנית, הקפידו לבדוק היטב מה הם התנאים שיקבל כלבכם בעת שהותו בפנסיון. למשל: מה גודל החצר בה משחקים הכלבים, מהי רמת הבטיחות של החצר מבחינת  גידורה, האם קיימת בפנסיון חלוקה לתאים נפרדים או לא, כמה כלבים מתקבלים לאירוח במקביל, האם קיים חדר מוצל וממוזג במצב של תנאי מזג אויר קשים, האם קיימת הפרדה בין כלבים קטנים לגדולים או חלוקה אחרת כלשהי, מהו מספר אנשי הצוות, האם מתקיימת שהות של אנשי צוות המקום לאורך כל היממה.שאלה חשובה נוספת היא האם המקום קולט חיות נוספות מלבד כלבים (יש כלבים שהשהות בקרבת חיות אחרות יכול להוות עבורם קושי של ממש), בירור מעמיק של נושאים אלו יבטיח לכם שלוות נפש בנסיעתכם משום שתדעו בוודאות את תנאי המקום בו נמצא כלבכם.

נושא חשוב נוסף שיש לתת עליו את הדעת הוא נושא הארוחות, חשוב לברר כמה ארוחות מוגשות במהלך היום ומהו סוג המזון המוגש בפנסיון. שימו לב שאם כלבכם רגיל למזון מסוים, הוא לא בהכרח ירצה להחליפו, יש פנסיונים המאפשרים הבאת מזון מהבית, תוך קיזוז מחיר המזון מעלות השהיה במקום. חלק מן הפנסיונים מגישים לכלבים גם "פינוקים" שונים (ארטיק נקניקיות, מרק בחורף, ביסקוויט כלבים), חשוב להיות מודעים לעובדה זו, שימו לב לכך והחליטו האם פינוק מן הסוג המוזכר מתאים עבור כלבכם.

אסור לשכוח לברר על רמת ההיגיינה והניקיון הנהוגות בפנסיון וכן האם בפנסיון רוחצים את הכלבים כחלק משגרת היום או שרחצה (אם מסופקת) מותנית בתשלום נוסף. גם לנושא הפיקוח הווטרינרי יש חשיבות רבה ויש פנסיונים שיבקשו מכם את פרטי הרופא המטפל. אחרים מחזיקים וטרינר צמוד באופן קבוע (או שיש להם קשר עם וטרינר שמגיע למקום בעת הצורך). בכל מקרה חשוב לוודא שיהיה סיוע רפואי נגיש במקום לכל צרה שלא תתעורר.

נושא נוסף שחשוב לברר הוא העלות היומית לשהייה בפנסיון ואפשרויות ההנחה הניתנות עבור תקופה ממושכת או עבור השארתו של יותר מבעל חיים אחד בפנסיון.

שאלת השאלות בבחירת פנסיון היא האם ניתן לערוך ביקור מקדים. מקום שלא מוכן שתבקרו בו טרם הבאת הכלב, אינו משדר אמינות וכנראה שיש לו באמת מה להסתיר… חשוב לבקר בפנסיון לכלבים בצפון, לפני שיכון הכלב בו, על מנת להתרשם מן המקום ומן השירותים המוצעים בו כמו גם להרגיל את הכלב למקום שבו ישהה.

רמי לוי גאה לפתוח את שעריו של הפנסיון החדש במושב אחיהוד, בפנסיון יזכה כלבכם ליחס אישי, לחום ואהבה ולמספר ארוחות מזינות במהלך היום.
קידום אתרים
קידום אתרים
0
תפריט דף הבית טלפוןwazeפייסבוק