סיזאר מילאן – הלוחש לכלבים

סיזאר מילאן – הלוחש לכלבים

סיזאר מילאן, הידוע יותר בכינויו "הלוחש לכלבים", הינו מאמן כלבים ייחודי אשר התחיל מגמה מופלאה בקרב אילוף כלבים וחינוך בני אדם.
סיזאר התפרסם בעקבות ספריו ותוכנית הטלוויזה הנושאת את השם "הלוחש לכלבים" בחסות ערוץ נשיונל ג'אוגרפיק ונחשב לאחד ממאלפי הכלבים המוערכים ביותר בעולם ובהחלט הפופולרי שבהם בשל הצלחותיו המתועדות הרבות וחשיפתו הטלוויזיונית.

סיזאר מילאן מוכיח פעם אחר פעם שמקור בעיות התנהגות הכלבים טמונות באופן ישיר ביחס הבעלים לכלביהם ופותר בעיות אלה ע"י הסבר שגיאות הבעלים ביחסם ומלמדם את יחסי הגומלין הנכונות לקבלת כלב מאוזן וממושמע.
סיזאר מסביר כי הוא בעצם מאמן את בני האדם ומשקם את הכלבים, ומסביר שאילוף כלבים ללא אימון הבעלים לתקשורת נכונה עם הכלב יוצר תקשורת לקוייה המובילה ליצירת חוסר איזון באופיו והתנהגות של הכלב, ושמירה על יחס שגוי חוזר מצד הבעלים ישמר גם בהכרך את חוסר האיזון מצד הכלב.


בבהדוג תומכת בשיטתו של סיזאר מילאן
דרך השיקום בה נוקט סיזאר מתבטאת בהתערבות בחיים היומיומיים של בעלי הכלב כאשר הוא מבצע הדגמות של שליטה על הכלב דרך מצבי אמת למען ילמד בעליו ויידע כיצד להתנהג עם כלבו. דרך זו של אילוף כלב נקלטה בצורה יעילה שקידמה אותו למעמדו הרם והוכיחה עצמה בתחום אילוף כלבים.

כלב מאוזן (Balanced dog)

בטענתו סיזאר מילאן מסביר כי, הוא אינו משתמש רק בהוראות הרגילות של אילוף כלבים כמו "שב, בוא וכדומה" כדרך האימון שלו אלא כי, הוא מתמקד על שיקומם של כלבים לא מאוזנים ומסייע באימון מחדש של בעליהם כך יווצר לינק תקשורת ביניהם שיוביל ליחסים שיתופיים.

"הלוחש לכלבים" ידוע בכישורים שלו ודבר בולט בטכניקה שלו לשיקום כלבים היא, שהוא מתחבר לכלב ומקרין אליו אנרגיות אסרטיביות ורגועות. לפי שיטתו, אדם צריך לחשוב ולהיות כמו מנהיג הלהקה. הוא טוען כי על בעלים להכיר ולהבין את הרגליו של כלבו והכי חשוב את אופיו, ולנהוג כחלק מלהקתו של הכלב כמנהיג הלהקה בכדי ליצור כלב מאוזן וממושמע.

סיזאר מילאן גם עובד עם קבוצת כלבים וטוען שזה בכדי שיהיו חלק מלהקה פעילה. אחת הנקודות העיקריות אותה הוא דואג להעביר היא אותה אנרגיה שבינו לבין הכלב- כאשר הבעלים רוצה כלב רגוע הוא צריך לשדר לו אנרגיה רגועה ומצב שהוא- הכלב רגוע, והבעלים יזכה לקבל לידיו שליטה וכבוד מהכלב כיאה למנהיג להקתו.


בבהדוג תומכת בשיטתו של סיזאר מילאן
לעבוד לפי שיטתו של סיזאר מילאן

בבהדוג, המתמחה בתחום של אילוף כלבים ופתרון בעיותיהם, תומכת בדרכו של סיזאר ושיטת האילוף שלו שאומרת כי, שיקום הכלב וחינוך בעליו זו דרך בה יתאפשר לגעת בגרעין היסוד של הכלב הלא מאוזן וליצור מחדש במקומו קשר המבוסס על חברות אמיתית ושליטה בין הכלב לבעליו.

השורה העיקרית
אילוף כלב ובד בבד חינוך בעליו היא הדרך ליצירת ההרמוניה בין כלב מאוזן וממושמע ובעליו.
קידום אתרים
קידום אתרים
0
תפריט דף הבית טלפוןwazeפייסבוק