פנסיון לכלבים בחיפה

פנסיון לכלבים בחיפה

פנסיון לכלבים בחיפה:


לרוב סביב תקופות החופשים והחגים, אנו שומעים בצער על גל של נטישת חיות מחמד בידי אנשים שנסעו לחופשה ולא מצאו סידור הולם לחיה אותה הם מגדלים. אל תמצאו את עצמכם במצב דומה! נוסעים לחופשה ולא יכולים לקחת אתכם את הכלב? אתם בוודאי רוצים שיקבל את הטיפול הטוב ביותר בזמן היעדרותכם.
כידוע, כלב הוא חיה אוהבת חברה, ניתן לראות תכונה זו באה לידי ביטוי כאשר אתם משאירים את כלבכם לבד אפילו לכמה שעות, לדוגמא בעת יציאתכם לעבודה, מיד כשאתם חוזרים הוא קופץ עליכם ומבקש תשומת לב. ברור שאם תיסעו לכמה ימים, המצב לא יהיה קל יותר! נכון שניתן להיעזר בשירותיו של דוג-ווקר שיוציא את כלבכם לעשות את צרכיו בחוץ, אבל לכלב יש גם צרכים רגשיים מעבר לפיזיים, צרכים כמו ליטופים, יחס חם ושהות בחברה. לצרכים אלו יכול לתת מענה פנסיון כלבים בחיפה, אשר ייתן לכלבכם יחס חם ואוהב, טיפול מקצועי בידי צוות מיומן ואוהב חיות, מזון איכותי, טיולים ארוכים וסביבת מגורים נעימה ופסטורלית. אם אתם יוצאים לחופשה, למה שלא תפנקו גם את כלבכם בחופשה משלו?

שיכון הכלב בפנסיון יכול להיות פתרון מצוין שייתן מענה גם לצרכיו הפיזיים כמו טיולים ארוכים, סביבה ירוקה ונעימה (הפנסיון שלנו ממוקם במושב), מזון איכותי, זמן משחק להוצאת אנרגיה ובמקביל אף יענה על צרכיו הרגשיים, הפנסיון הוא  למעשה "מלון" לכלבים בו שוהים במקביל מספר כלבים, עובדה זו תסייע לחבר הכי טוב שלכם, להכיר גם חברים חדשים דבר שיסייע לתחושת הביטחון שלו בזמן היעדרותכם. צוות העובדים בפנסיון מיומנים בתחום הטיפול בבעלי חיים, בעלי אהבה לחיות, עובדה שתבטיח מתן יחס חם לכלבכם, יחס שיגרום לו להרגיש "בבית" גם כשהוא אינו נמצא בביתו.

רמי לוי אילוף כלבים בחיפה, באבאדוג, הוא מאלף כלבים מקצועי ומיומן המביא איתו מעל לעשרים שנות ניסיון בתחום. רמי מפעיל בביתו שבמושב אחיהוד (מרחק נסיעה קצרה מחיפה) פנסיון מטופח ומושקע לכלבים אשר בו יוכל כלבכם לחוש בבית וליהנות מטיפול מסור ויומיומי.


אנו מקבלים אלינו לפנסיון לכלבים בחיפה, רק כלבם שעברו חיסונים ונבדקו, אך אם במהלך השהות בפנסיון עולה צורך בטיפול רפואי כלשהו, אנחנו כמובן נדאג לו ונספק לו את שירותיו של וטרינר מומחה העובד בשיתוף עם הפנסיון. אם הצורך עולה כתוצאה ממשהו שקרה בפנסיון, כמובן שהטיפול הווטרינרי יינתן על חשבוננו.

תוכלו להשאיר את כלבכם בפנסיון של באבאדוג לכל תקופת זמן, החל בימים בודדים ועד למספר חודשים, על פי צורכיכם ולהיות בטוחים שהוא מקבל את היחס הטוב ביותר והטיפול המקצועי ביותר שניתן למצוא, טיפול אישי היישר מידיהם של צוות מסור וקשוב המבין את צרכי הכלב ואת צרכיכם כבעליו.
קידום אתרים
קידום אתרים
0
תפריט דף הבית טלפוןwazeפייסבוק