פנסיון לכלבים בצפון

פנסיון לכלבים בצפון

יציאה לחופשה היא אירוע משמח מאוד שמעורר בכל אחד התרגשות, אך מכיל בתוכו גם הרבה עניינים סידוריים שיש לטפל בהם הכול במטרה שהחופשה תהיה "בראש שקט" וללא דאגות מיותרות. טיפלתם כבר בהשקיית העציצים, הכנסת הדואר, דאגתם לכבות את ברזי הגז והחשמל וכל מה שנשאר לכם הוא למצוא סידור לכלב האהוב שלכם. לצערנו, אנו שומעים על גלי נטישות של חיות מחמד סביב תקופות החגים והחופשות בידי אנשים שלא מצאו סידור הולם ופשוט השאירו את כלביהם ברחוב. כמובן שזו היא הדרך הפחות מומלצת לטיפול בכלב בזמן היעדרותכם, התקופה בה אתם נעדרים מהבית היא תקופה קשה מאוד לכלב המרגיש בחסרונכם, תקופה בה מומלץ להעניק לו את כל תשומת הלב והטיפול האפשרי.

לא צריך לספר לבעלים של כלב, שמדובר בחיה חברותית. הרי בכל פעם שאתם יוצאים מהבית, אפילו לזמן קצר, עם רגע חזרתכם מקבל את פניכם הכלב בריצת שמחה וקשקושי זנב. הוא עושה זאת פשוט כי התגעגע אליכם וכי הוא זקוק לתשומת לב ואין ספק שבמקרים שבהם מדובר בנסיעה של מספר ימים או שבועות, הוא לא יתגעגע פחות! אחד הפתרונות שחלק מן האנשים בוחרים בהם הוא לשלם כמה שקלים לבן של השכנה שיוציא את כלבכם פעמיים ביום לצרכים ויאכיל אותו, פעולה זו בהחלט תענה על הצורך הפיזי של הכלב, אבל כדי לענות על הצרכים הרגשיים של הכלב זהו לא פתרון מספיק. כלב צריך שילטפו אותו, יתייחסו אליו וחשוב לו במיוחד לשהות בחברה.

הדרך לתת מענה לכל הצרכים האלו גם יחד היא הכנסת הכלב לפנסיון כלבים בצפון, פנסיון הוא למעשה "בית מלון" לכלבים שבו מתארחים במקביל מספר כלבים המארחים חברה זה לזה (כבר דיברנו על החשיבות של חברה לכלב). פנסיון איכותי ייתן לכלבכם יחס חם ואוהב, חברה, טיפול מקצועי, מזון ברמה גבוהה, טיולים בסביבה ירוקה וכפרית וסביבת מגורים נעימה ומטופחת. הפנסיון של באבאדוג הוא המקום האידיאלי לחופשה עבור כלבכם בזמן שאתם נמצאים בחופשה שלכם.

רמי לוי, באבאדוג, עוסק בתחום האילוף והטיפול בכלבים שנים רבות, רמי מפעיל בביתו שבמושב אחיהוד, פנסיון מטופח  לכלבים מכל אזור הצפון, פנסיון בו יוכל כלבכם לחוש כמו בבית, גם כשאינו בביתו, בזמן השהיה בפנסיון יזכה הכלב לטיפול מסור, חם ואוהב על בסיס יומיומי.

לפני קבלת כלב לפנסיון, אנחנו מבקשים כמובן לדאוג למתן כל החיסונים הדרושים. קורים מצבים בהם נדרש לכלב טיפול רפואי בזמן השהות אצלנו ואנחנו כמובן נדאג לספק טיפול וטרינרי בצורה מהירה על ידי רופא מוכר ומומלץ בתחום הווטרינריה. אם הצורך בטיפול נגרם כתוצאה ממשהו שקרה בזמן השהות בפנסיון, עלות הטיפול תמומן על ידינו כמובן.

ניתן להשאיר כלבים בפנסיון הכלבים של באבאדוג לכל אורך תקופת היעדרותכם, החל מימים בודדים ועד חודשים ארוכים (כמובן שבתאום מראש) בצורה זו תוכלו להיות פנויים לענייניכם בידיעה שהפקדתם את הכלב היקר שלכם בידיים טובות שיתנו לו את הטיפול המסור והמקצועי ביותר שניתן למצוא כיום בצפון.
קידום אתרים
קידום אתרים
0
תפריט דף הבית טלפוןwazeפייסבוק